Jiné seriály

Family Guy (Griffinovi)

Griffinovi se u nás nedávno začali vysílat a to je určitě důvod si o nich něco povědět, či doporučit. Seriál je často posuzovaný jako mírná replika Simpsonových, jak už podobným rozdělením rodiny, vymyšleného města nebo otcem celé famílie Peterem. Peter má totiž nemálo vlastností společných s Peterem. Např. Mají oba dva rádi pivo, jsou natdvrdlý, mají manželky posedlé uklízením, které jim hodně věcí povolují nebo pár stejnými vtípkami. Co, ale rozhodně potěší je určitý originální humor nebo zlé mimino Stewie, které má rozum a inteligenci vědce spojeného se zlým diktátorem. Další zajímavá postava je Brian. Mluvící a velice inteligentní pes rodiny, který je každý den mírně opilý. Seriál rozhodně doporučuji, nesouvislé vtípky, které najdete v každém díle dozajista pobaví a navíc je Family Guy trochu drsnější než Simpsonovi.

 

Futurama

najdete simpsonspoint.webnode.cz/extra/futurama/

Doporučujeme pokud máte rádi Simpsonovi...vlastně Futurama stojí za shlédnutí, i když nemáte!

 

South park

Hodně sprostý, originální a extrémně zábavný. Takový je South-park. Ale pozor! I nebývale drsný. Jelikož v tomto seriálu jsou někdy probírána vážná témata opravdu vtipně, ale někdy je vám z toho prostě zle. Ale i tak je South park jedním z nejlepších animovaných seriálu, které můžete shédnout. Rozodně doporučuji, tohle musíte vidět.

 

American Dad

Pokud jste někdy viděli Family Guy jste doma. American Dad pochází od stejného tvůrce jako FG. Stejné kresby jen jiný humor a podobné hlasy. American Dad opět pojednává o Americké rodince, ovšem tentokrát z vyšší střední třídy. Hlavní postava Stan Smith se živý jako agent CIA a krom různorodé rodiny, bydlí s mimozemšťanem Rogerem, který našel extrémní zalíbení v alkoholu (bez něho se neobejde) a hlavně v převlecích. Seriál má hodně kladů, ovšem jediný zápor je ten, že American dad trochu zaostává za Family Guy hlavně nevyrovnanými epizodami. Ale v případě jako u ostatních seriálu rozhodně doporučujeme shlédhnout, alespoň pár dílu. Stojí to za to.

 

Vyhledávání

Příští epizoda

Výměna bez záruky

Bart si vymění roli se svým chytrým dvojníkem, ale...Na ČT2 každou neděli ve 19:35
 

Partneři

 Simpsonovi.org

www.FamilyGuy.cz

ikonka

Toplist

TOPlist